Print page

cara makes life so easy

cara – zintegrowany system CAD/CAM firmy Kulzer – ułatwia pracę w laboratoriach protetycznych i gabinetach dentystycznych
Dzięki systemowi „cara” stomatolodzy i technicy dentystyczni mogą w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez technologię stomatologii cyfrowej. Od planowania mas osłaniających po wyciski cyfrowe, od projektowania z użyciem oprogramowania CAD i scentralizowanej produkcji w Centrum Produkcyjnym cara po wykończenie w laboratorium protetycznym – Kulzer wspiera współpracę pomiędzy stomatologiem a technikiem dentystycznym. Innowacyjne rozwiązania do nadbudowy implantów, takie jak mosty cara I Bridge, łączniki cara I Butment oraz belki cara I Bar, są oszczędne, niezawodne i elastyczne, dlatego można je stosować w każdej sytuacji. Dzięki temu stomatolodzy i technicy korzystają z przyjemnej pracy i mają więcej czasu na ważne rzeczy w życiu.
Cykl pracy „cara” – optymalizacja procesów dzięki technologii stomatologii cyfrowej
Odbudowa zęba to wrażliwy punkt pacjenta. Dlatego niezbędna jest tutaj wysoka jakość, przy zastosowaniu najbardziej oszczędnych i szybkich rozwiązań. Wymaga to optymalnej współpracy pomiędzy dentystą, technikiem dentystycznym a pacjentem.
Począwszy od diagnozy w gabinecie dentystycznym, poprzez produkcję modelu i podbudowy, po umieszczenie gotowej pracy w jamie ustnej pacjenta, dane i materiały przechodzą przez wiele rąk. Może się wtedy zdarzyć, że część informacji nie zostanie przekazana i wystąpią pewne błędy.